Meble kuchenne oraz kuchnie na wymiar – Kraków

Krakowska stolarnia Dechaland to wieloletnie doświadczenie w branży połączone z materiałami od sprawdzonych, renomowanych dostawców.

meble kuchenne krakow Kuchnie

Korzystamy z najnowszych rozwiązań technicznych umożliwiających wygenerowanie wyglądu mebli kuchennych dopasowanych w Państwa pomieszczeniach.

Nasza stolarnia realizuje drobne zamówienia w postaci pojedynczych mebli kuchennych jak i kompleksowych zamówień całych kuchni.

kuchnie baner Kuchnie

Co zyskujesz zamawiając meble w stolarni DECHALAND:

  • indywidualny projekt, dopasowany co do centymetra do wymiarów Twojego pomieszczenia
  • rzetelnie wykonany pomiar z uwzględnieniem przyłączy wody, gazu i innych mediów
  • możliwość wglądu w ostateczny wygląd mebli przed ich wykonaniem
  • najwyższej jakości materiały , renomowanych firm BLUM, LAGUNA, KRONOPOL, z których składane są Państwa meble
  • możliwość dowolnej modyfikacji zestawów na etapie produkcyjnym
  • szeroki wybór podzespołów w postaci nowoczesnych szuflad, ergonomicznych systemów cargo i wielu innych


PAMIĘTAJ: Jesteśmy pracownią stolarską, nie ogranicza nas cukierkowy katalog mebli, który nijak ma się do rzeczywistych wymiarów pomieszczeń. U nas otrzymasz rzetelny projekt, poparty naszym doświadczeniem oraz wiedzą zdobytą podczas wielu lat produkcji mebli kuchennych.

Zamawiając kuchnie w Krakowie(meble kuchenne) w naszym zakładzie mają Państwo pełną kontrolę nad wyglądem poszczególnych elementów. W materiały drewniane oraz akcesoria meblowe zaopatrujemy się wyłącznie u renomowanych, sprawdzonych dostawców.
Przy każdym kompleksowym zamówieniu realizujemy projekt trójwymiarowy Państwa kuchni co pozwala na korektę wyglądu, kolorów, akcesoriów, jeszcze na etapie projektowym.

Zapraszamy do współpracy, wszelkie informacje na temat pomiarów, wycen uzyskają Państwa pod numerem telefonu INFOLINII: (12) 630 94 90

Dechaland Kraków. Kuchnie na wymiar tylko u nas, tanio i solidnie.